?
Hei!
Lurer du på noe? Trykk her for å bli kontaktet av en av våre kundebehandlere

Ansatte

Øst-Riv AS er et entreprenørfirma med ca 100 ansatte. Her finner du kontaktinformasjon til administrasjon og ledelse i bedriften.

  • Alle

  • Administrasjon
  • Anleggsledere/Driftsledere
  • Avd. Kartlegging
  • Kalkulatører
  • Prosjektledere
  • Prosjektstøtte
  • Prosjektutviklere
  • Transportledere

Administrasjon

Erik Andre Vee

Daglig leder

erik@ost-riv.no
+47 900 39 823

Fredrik Bergaplass

Økonomi

fredrik@ost-riv.no
+47 900 28 631

Randi Haug

Administrasjonskoordinator

randi@ost-riv.no
+47 905 45 207

Astrid Sakshaug

Administrasjonskoordinator

astrid@ost-riv.no
+47 911 10 808

Terje Østdal

Styremedlem/kalkulasjon

terje@ost-riv.no
+47 957 45 741

Anleggsledere/Driftsledere

Musa Batajev

Anleggsleder

musa@ost-riv.no
+47 970 58 454

Eirik Fossheim Bardalen

Driftsleder

eirik@ost-riv.no

Steinar Slåtto

Driftsleder

steinars@ost-riv.no
+47 971 77 087

Anders Kleven

Driftsleder

kleven@ost-riv.no
+47 955 29 592

Ole Myklemyr

Driftsleder

ole@ost-riv.no
+47 957 89 520

Avd. Kartlegging

Karine Mile

Miljøkartlegger

Karine@ost-riv.no
+47 980 54 595

Hilde Myklemyr

Miljøkartlegger

hilde@ost-riv.no
+47 971 06  037

Kalkulatører

Thorleif Østmoe

Anbudssjef/kalkulasjon

thorleif@ost-riv.no 
+47 982 82 344

Erlend Stokstad Andersen

Kalkulasjonsleder

erlend@ost-riv.no
+47 975 45 034

Magnus Sakshaug Mannermaa

Kalkulatør

magnus@ost-riv.no
+47 479 17 815

Prosjektledere

Lars Henrik Moe

Avdelingsleder

lhm@ost-riv.no
+47 982 82 345

Malkit Singh

Ass. Prosjektleder

malkit@ost-riv.no
+47 982 82 312

Mari Hofgaard

Prosjektleder

mari@ost-riv.no
+47 957 23 897

Peter Viio

Prosjektleder

peter@ost-riv.no
+47 906 76 120

Pål Sæter Johansen

Prosjektleder

psj@ost-riv.no
+47 474 66 409

Thomas Tønnessen

Prosjektleder

thomas.tonnessen@ost-riv.no
+47 954 37 470

Thomas Lindseth

Avd. leder/Prosjektleder

thomas@ost-riv.no
+47 920 44 302

Ole Tobias Sundstøl

Prosjektleder

ole.tobias@ost-riv.no
+47 976 07 027

Øivind Østdal

Prosjektleder

oivind@ost-riv.nono
+47 959 11 733

Steinar Vee

Prosjektleder

steinar@ost-riv.no
+47 992 95 883

Stian Lindvik

Prosjektleder

stian@ost-riv.no
+47 454 54 596

Lars Ivar Bredesen

Prosjektleder (Østfold)

lars.ivar@ost-riv.no
+47 915 19 482

Kjetil Endrerud

Prosjektleder

kjetil@ost-riv.no
+47 915 69 184

Kristoffer Eidsberget

Prosjektleder

kristoffer@ost-riv.no
+47 915 29 424

Ola Johannsson

Prosjektleder

ola@ost-riv.no
+47 996 96 445

Prosjektstøtte

Håvard Vabø

Prosjektøkonom

haavard@ost-riv.no
+47 902 86 491

Prosjektutviklere

Mats Mauer Pettersen

Prosjektutvikler

mats@ost-riv.no
+47 984 24 645

Transportledere

Herbjørn Bardalen

Transportleder

herbjorn@ost-riv.no
+47 472 36 439

    Kontakt oss

    *
    *
    *
    *

    Jeg ønsker å motta oppdateringer på e-post
    Jeg samtykker til å bli kontaktet via e-post og telefon med relevant informasjon om dette prosjektet.
    Jeg er enig med personvern.